Lordspalacebet Para Çekme

Lordspalacebet Para Çekme

Lordspalacebet para çekme işlemini her gün, her saat yapabilirsiniz. Ödeme yöntemleri sizlerin beklentilerini karşılayacak seçeneklerden meydana getirilmiştir. Uluslararası finansal işlemleri yapacaksınız ancak, Türkiye pazarında en popüler seçeneklerin tamamını kullanma şansına, avantajına sahip olduğunuzu da göreceksiniz.

Lordspalacebet Para Çekme ve Ödemede Kurallar

Dikkat edilmesi gereken detay, Lordspalacebet ödemede kurallar anlayışıdır. Ödeme almak yani para çekmek istiyor iseniz, 1-2 detayı gözden kaçırmamanız gerekecektir. Hesap açılıp, para yatırılıp, en az 1 defa para kazandıktan sonra, para çekme talimatı vereceksiniz. Üye olan şahısların yani sizlerin adına soy adına kayıtlı hesapları kullanacaksınız. Para çekme talep formunu doğru dolduracaksınız. En düşük ödeme miktarlarına dikkat edeceksiniz. Sadece bu basit kurallar, sorun yaşamadan maksimum 15 dakikada ödeme alabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Lordspalacebet Ödeme Yöntemleri Ve Limitleri

Şimdi bu sitede tercih edebileceğiniz Lordspalacebet ödeme yöntemleri ve limitleri hakkında bilgi verelim.

Jeton cüzdan yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem ile en az 9 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Ecopayz yöntemini kullanabilirsiniz, bu yöntem ile de en az 9 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Bitcoin yöntemini kullanabilirsiniz, bu yöntem ile en az 9 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz. 

Kişisel hesaplarınızı, havale, EFT gibi seçeneklerde kullanabilirsiniz, bu yöntem ile de sadece ve sadece en az 9 Türk Lirası değerinde para çekme işlemini yapabilirsiniz.

Lordspalacebet Ödeme Komisyon Ve Belge Talepleri

Lordspalacebet para çekme işleminde, komisyon ve belge taleplerini araştırdığınızda, bunun bir karşılığı olmadığını göreceksiniz. Lordspalacebet ödeme komisyon ve belge talepleri konusunun şu başlıklar ile açıklayabiliriz. Lordspalacebet sitesi ödeme yöntemlerinde, oyun hesabından ya da bahis hesabından para çekme yöntemlerinde, komisyon almaz. Finansal departman ile görüşür iseniz ya da ana sayfada ödeme yöntemleri bölümüne baktığınızda, aynı ifade ile karşılaşacaksınız. Ödemelerin gerçekleşme süresi maksimum 15 dakikadır. İşlem yoğunluğu yaşanan günlerde dahil, sadece ve sadece 15 dakika gibi kısa bir sürede ödeme aldığınızı görebilirsiniz. En düşük limit olan 9 Türk Lirası dahilinde para çekmeniz ile en yüksek limit dahilinde para çekmeniz arasında, komisyon açısından fark bulunmamaktadır, alınmayacaktır. Papara gibi belge taleplerine gelince, adınıza kayıtlı, soyadınıza kayıtlı hesapları kullanma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu sistemde hareket edildiği için, herhangi bir belge talebi ile de ödemelerde karşılaşmazsınız. Belge talep etmeden ödeme yapan bir sitedir. Parasal değerlerin, çekmek istediğiniz para miktarının da, belge talep edilmez anlayışı ile bir ilgisi yoktur. Tüm miktarlarda aynı uygulama geçerlidir.